БЛОКУЮЧИЙ ІНТРАМЕДУЛЯРНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ (БІОС)
БЛОКУЮЧИЙ ІНТРАМЕДУЛЯРНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ (БІОС) - це найсучасніший, малоінвазивний метод лікування діафізарних переломів великих трубчатих кісток ( стегнової та великогомілкової ).
Вище або нижче місця перелому ,
через невеликий розріз шкіри (близько 5 см), під контролем рентген апарату, в середину кістки вводиться титановий або стальний стержень.
В верхній та нижній третинах сегменту стержень блокується гвинтами через проколи шкіри до 1-го сантиметра.
Завдяки цьому методу відбувається надзвичайно міцна фіксація зламаної кістки, а можливість раннього навантаження кінцівки служить першопричиною створення мобільної міжфрагментальної компресії.
Таким чином прискорюється процес зрощення перелому , зменшується термін перебування в стаціонарі , прискорюється одужання пацієнта.
У всьому світі БІОС являється "золотим стандартом" в оперативному лікуванні діафізарних переломів великих трубчатих кісток нижніх кінцівок.
Набір інструменту БІОС складається з :
-гвинти блокуючі , саморізи;
-заглушка;
-блокуючий інтромодулярний стрижень (БІОС).
Після хірургічного видалення основної кількості дирофілярій, проводимо АДЮЛЬТИЦИДНУ ТЕРАПІЮ.
⠀
⚠️Головна її мета:
▪️значне знищення дорослих дирофілярій за допомогою медикаментів;
▪️покращення клінічного стану пацієнта;
▪️попередження, або зменшення тяжкості тромбоемболічних ускладнень.
⠀
В терапії застосовується єдиний рекомендований препарат - Іммітіцід, який складається з органічного з'єднання миш'яку. Протокол його використання вважається найбільш безпечним та дієвим.
⠀
Препарат вводиться глибоко в поперекові м'язи, чергуючи місце уколів кожного разу (в протилежну сторону від попереднього уколу).💉
⠀
Обов'язково перед ін'єкцією, голка, якою був приготований розчин, змінюється на нову. Це допомагає знизити вірогідність розвитку абсцесу.
⠀
Перший раз вводиться одноразова доза препарату. Друга і третя - через 1-3 місяці з інтервалом 24 год. між ними. Дозування визначається лікарем.
⠀
Дорослі гельмінти помирають за декілька днів і починають розкладатися, переміщуючись в легені. Там вони осідають в кровоносних судинах
та згодом, утилізуються організмом.
Цей процес часто викликає ускладнення.
⠀
Під час лікування майже у всіх випадках може виникати тромбоемболія легеневих артерій, легенева гіпертензія або серцева недостатність.
⠀
Саме тому в цей час тварині необхідний максимальний фізичний спокій та різке обмеження рухливості.
⠀
Для цього, на період лікування,
її потрібно помістити в клітку.
На 4 тижні після 1 ін'єкції, ще на 6-8 тижнів після 2 та 3.
Це може бути стаціонар клініки, або спеціальна клітка, взята в оренду, або куплена.
⠀
Прогулянки мають бути по 5-10 хв., обов'язково на повідку.🐕🦺
⠀
Повернення до звичайного способу життя можливе не раніше ніж через 6 місяців після закінчення лікування. Лише за дозволом лікаря.☝️
⠀
Нашому пацієнту введена перша доза терапії. В нього ще довгий шлях лікування та реабілітації, але він хоробро долає його!