top of page

БЛОКУЮЧИЙ ІНТРАМЕДУЛЯРНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ (БІОС)

БЛОКУЮЧИЙ ІНТРАМЕДУЛЯРНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ (БІОС) - це найсучасніший, малоінвазивний метод лікування діафізарних переломів великих трубчатих кісток ( стегнової та великогомілкової ).

 

Вище або нижче місця перелому ,

через невеликий розріз шкіри (близько 5 см), під контролем рентген апарату, в середину кістки вводиться титановий або стальний стержень.

В верхній та нижній третинах сегменту стержень блокується гвинтами через проколи шкіри до 1-го сантиметра.

 

Завдяки цьому методу відбувається надзвичайно міцна фіксація зламаної кістки, а можливість раннього навантаження кінцівки служить першопричиною створення мобільної міжфрагментальної компресії.

Таким чином прискорюється процес зрощення перелому , зменшується термін  перебування в стаціонарі , прискорюється одужання пацієнта.

 

У всьому світі БІОС являється "золотим стандартом" в оперативному лікуванні діафізарних переломів великих трубчатих кісток нижніх кінцівок.

 

Набір інструменту БІОС  складається з :

-гвинти блокуючі , саморізи;

-заглушка;

-блокуючий інтромодулярний стрижень  (БІОС).

Після хірургічного видалення основної кількості дирофілярій, проводимо АДЮЛЬТИЦИДНУ ТЕРАПІЮ.

⚠️Головна її мета:

▪️значне знищення дорослих дирофілярій за допомогою медикаментів;

▪️покращення клінічного стану пацієнта;

▪️попередження, або зменшення тяжкості тромбоемболічних ускладнень.

В терапії застосовується єдиний рекомендований препарат - Іммітіцід, який складається з органічного з'єднання миш'яку. Протокол його використання вважається найбільш безпечним та дієвим.

Препарат вводиться глибоко в поперекові м'язи, чергуючи місце уколів кожного разу (в протилежну сторону від попереднього уколу).💉

Обов'язково перед ін'єкцією, голка, якою був приготований розчин, змінюється на нову. Це допомагає знизити вірогідність розвитку абсцесу.

Перший раз вводиться одноразова доза препарату. Друга і третя - через 1-3 місяці з інтервалом 24 год. між ними. Дозування визначається лікарем.

Дорослі гельмінти помирають за декілька днів і починають розкладатися, переміщуючись в легені. Там вони осідають в кровоносних судинах

та згодом, утилізуються організмом.

Цей процес часто викликає ускладнення.

Під час лікування майже у всіх випадках може виникати тромбоемболія легеневих артерій, легенева гіпертензія або серцева недостатність.

Саме тому в цей час тварині необхідний максимальний фізичний спокій та різке обмеження рухливості.

Для цього, на період лікування,

її потрібно помістити в клітку.

На 4 тижні після 1 ін'єкції, ще на 6-8 тижнів після 2 та 3.

Це може бути стаціонар клініки, або спеціальна клітка, взята в оренду, або куплена.

Прогулянки мають бути по 5-10 хв., обов'язково на повідку.🐕‍🦺

Повернення до звичайного способу життя можливе не раніше ніж через 6 місяців після закінчення лікування. Лише за дозволом лікаря.☝️

Нашому пацієнту введена перша доза терапії. В нього ще довгий шлях лікування та реабілітації, але він хоробро долає його!

bottom of page